Kas yra kompiuterine dyzeliniu varikliu diagnostika

REIKIA ALIKTI KOMPIUTERINĘ DYZELINIO AUTOMOBILIO DIAGNOSTIKĄ? TUOMET PERSKAITYKITE VISKĄ IKI GALO!

Kompiuterinė dyzelių diagnostika nėra priemonė ar veiksmas panaikinti išlindusį automobilio gedimą. Kompiuterinė diagnostika gali tik parodyti elektrinį ar mechaninį gedimą, kurie labai glaudžiai sąveikauja tarpusavyje.

Dyzeliniu variklių diagnostika Kaune ir Vilniuje – profesionaliai su garantija

Kiekviename automobilyje kiekvienas elektrinis ir mechaninis gedimai yra specifiniai. Jų pilnam diagnozavimui kartais prireikia ir naujos detalės išbandymui vietoje senosios. Todėl diagnozuojant svarbu ar kompiuteryje rodoma klaida yra aktyvi ar “tik” išsaugota.

Jei ji aktyvi, yra tikimybė išsiaiškinti problemą ir susidaryti kitų žingsnių planą tai išspręsti. Jei toji rodoma klaida išsaugota atmintyje (reiškia, kad buvo pasireiškęs kažkoks gedimas ir išnyko – liko tik jo buvimo įrašas), tuomet gedimo priežastis gali būti nenustatyta.

Dažniausiai klaida ištrinama iš atminties ir rekomenduojama eksplotuoti autmobilį, kol ji dar kartelį pasikartos. Jei pasikartoja, ir vis dažniau, tai gali sąlygoti kliento mažą ar didelį nepasitenkinimą dėl pirmo apsilankymo metu neišspręstos problemos – tarkim jis buvo apsilankęs servise, o serviso meistrai nepanaikino gedimo ar jo priežasties.

Gal tai ir šiame amžiuje atradimas ar palengvinimas, tačiau kompiuterinė dyzelinių variklių diagnostika kartais gali ir nenustatyti gedimo priežasties, o klientas nesupras to ir neliks patenkintas.

Ką tokiu atveju daryti ir kaip elgtis vairuotojui, kuriam iškilo tokia problema, kai nepavyko kompiuterio pagalba nustatyti – kokią dalį keisti reikia iš tikrųjų?

Atsakymas būtų toks: atsiradus neaiškiam gedimui vairuotojas nuvaręs automobilį į autoservisą turėtų serviso vadovui duoti paprastą užduotį – išsiaiškinti gedimą ir apie visas atliekamų veiksmų kainas derinti su savininku.

Reiktų atminti, kad kompiuterinė dyzelio diagnostika – tai labai dažnai tik pirmas pirmas žingsnis problemos šalinimo pr

Leave a Reply