DYZELIŲ REMONTAS KAUNE

Dyzelių servisas – arba dėl ko dažniausiai kyla nesusipratimai, kai reikalingas dyzelinių variklių remontas Kaune? Algimanto (Kaunas +370 601 47242) nuomonė apie vairuotojus, dyzelių remonto dirbtuves ir amžinas problemas šiame sektoriuje.

Tačiau pamirštame, kad reikia pasidomėti dėl kokios priežąsties įvyko gedimas. To pasekoje turime didelius nesusipratimus. Klientas tikėjosi vieno, o gavo visai ką kito …

Žinoma, neatsiejami gedimo pašalinimo išlaidų kompanionai yra ir komforto jausmo praradimas ir laiko sąnaudos. Išgirdus žodį dyzelinio automobilio diagnostika ar bet kokia patikra, ieškant galimų gedimų – eiliniam vairuotojui nusvyra rankos, nes…

Pasikeisti tepalus ir atlikti kitus mechaninius ir akivaizdžiais defektais pasireiškiančius darbus jis sugeba pats. Kartais netgi mėgaujasi galėdamas tepaluotomis rankomis prisidėti prie savo kasdienio bendražygio remonto, kuris laiku – kiekvieną rytą pristato į darbą, rudenį apsaugo nuo lietaus, žiemą nuo šalčio ir visais metų laikais nuo viešojo transporto.

O ką daryti, kai problemos reikalauja automobilio diagnostikos ir sprendimų susijusių su elektrine automobilio dalimi? Daugeliui tai visiškai nesuprantama sritis, todėl dažnas tikisi, kad serviso meistras ne tik kokybiškai atliks savo darbą, bet ir suprantamai paaiškins kur slypėjo gedimas.

Kita vertus, visada reikia įvertinti kliento poreikius, galbūt jis visiškai nenori girdėti platesnių komentarų, tiesiog sumokėti pinigus ir pasiimti savo automobilį.

Automobilių (nesvarbu benzininių ar dyzelinių) diagnostika Lietuvoje vis dar panaši į juodą avį automobilių serviso paslaugų rinkoje. Daugelis stengiasi jos išvengti ir atlieka ją kraštutiniu atveju, kuomet tik mechaniškai problemos išspręsti neįmanoma arba sprendimas yra per daug sudėtingas.

Būtent todėl, bendraujant su dyzelinių automobilių diagnostikos serviso klientais, reikia ypatingą dėmesį skirti jų suvokimo praplėtimui ir formuoti nuomonę, kad automobilio diagnostika yra toks pat būtinas ir vienkartine injekcija nuo didesnių išlaidų apsaugantis dalykas kaip, tarkim, vasarinių padangų keitimas į žiemines.

Didžiausias nusivylimas pasireiškia tuomet, kai sumokėjus pinigus už paslaugą paaiškėja, kad ji buvo atlikta nepakankamai kokybiškai ir tai vėl asocijuojasi su laiko gaišimu, išlaidomis ir karuselės efektu.

Geras automobilių servisas turi orientuotis ne į vienadienę naudą, bet į ilgalaikes perspektyvas ir pastovių klientų rato plėtrą. Būtent tokia strategija kartais reikalauja momentinių išlaidų, net klientui ir esant ne visiškai teisiam, geriau prisiimti įsipareigojimus abipusiu sutarimu ir pasistengti, kad jam automobilio diagnostika asocijuotųsi ne tik su išlaidom, bet su kokybiška investicija, taupančia jo laiką. 

Gera įmonė privalo užsiauginti savo klientą, šviesti jį ir ugdyti, suteikti visą reikiamą informaciją. Kiekvienas mokėdamas už suteiktą paslaugą ir juolab žinodamas, kad gali rinktis iš plačių horizontų – kam jis nori mokėti už šią paslaugą, tikisi būti gerbiamas, maloniai aptarnaujamas ir gauti visapusiškai kokybišką aptarnavimą. 

Dyzelinių automobilių diagnostikos ir remonto servisas privalo įgauti kliento pasitikėjimą, nes automobilis žmogui paprastai yra daugiau nei vien tik susisiekimo priemonė, o žodis automobilio diagnostika pažangaus serviso klientui turi būti aiškus kaip, kad laiku reikia keisti tepalus ar panašiai…

Taigi, mielieji –  mes visada pasiruošę jums padėti, pakonsultuoti ir patarti, kaip jums elgtis vienoje ar kitoje situacijoje.

Ne visada turime laiko ilgiems pokalbiams, tačiau jeigu tikrai reikia pagalbos, galite skambinti ir po darbo valandų. Maloniai bendraujame ir nesikeikiame